top of page
slide-invest-1.jpg

Отзывы о резиденции “Senču Sils”

СМИ о нас
SencuSilsXSala-14.jpg
delfi-turgids.png

LV

RU

24.07.2021

Ссылка: Островок

SencuSilsXSala-8.jpg
interior-logo.png

LV

RU

24.07.2021

Ссылка: Островок

Отзывы клиентов

Natalija

Latvija

22.04.2022

Izcili
Красивое место, впечатляющий домик на островке, кругом вода, птички плавают. Хорошая детская площадка, ухоженная территория, отличная барбекю зона.

Источник: booking.com

Mārika

Latvija

20.04.2022

Paldies, viss bija jauki un patīkami

Vieta burvīga, skats no mājiņas fantastisks, iespēja radīt sev lielisku atmosfēru...

Источник: booking.com

Anna

Īrija

02.12.2021

Сказочное место, очень советуем

Красивейшее место внутри и снаружи. Всё чисто, нужные вещи под рукой — посуда, принадлежности для мытья, халаты, тапочки и чай/кофе/печеньки. В номере в декабре очень тепло, есть много пледов для бОльшего уюта. Место невероятно тихое, кровать большая и удобная, впервые на новом месте спала без задних ног. Персонал всегда на связи, все рассказывают и отдают ключи от дома/ворот, чтобы можно было покидать территорию в любое время. Стоит остаться хотя бы на ночь ради великолепного вида из окна, и ночью и утром красота вокруг!

Источник: booking.com

Kristine

Latvija

17.04.2021

Jūsu privātā sala!
Pirmkārt, atrašanās vieta ir fantastiska, jums ir sava mazā privātā sala, kas lieliski piemērota romantiskai atpūtai, ļoti mierīga. Vakarā pīļu ģimene ierodas ciemos.  Ārpus jums ir grila vieta, kur varat gatavot visu, ko vēlas jūsu dvēsele, un jautrība ir tā, ka varat baudīt maltīti, vērojot saulrietu uz mājas jumta. Paņemiet līdzi dažas lielas salātu bļodas, kuru viņiem virtuvē nav, un es to palaidu garām.

Источник: booking.com

Juliana

Latvija

13.02.2021

Lieliskas brīvdienas diviem
Lieliska vieta diviem! Man patika pilnīgi viss! Mājā viss ir ļoti tīrs, kārtīgs, apsildāma grīda, liela mīksta gulta. Klusa, mierīga vieta un, pats galvenais, neticami skaista!

Источник: booking.com

Irina

Latvija

booking-9.png

20.06.2020

Lieliski
Ļoti tīra un ērta vieta 2 cilvēkiem. Darbinieki sagatavoja pārsteigumu, lai uzzinātu, ka mēs esam jaunlaulātie. Klusa vieta. Sniegotajā laikā ala izskatās pārsteidzoši. Īpaši liela un ērta gulta.

Источник: booking.com

Diana

Latvija

20.02.2021

Luksusa atpūta
Luksusa atpūta, tepat Latvijā par ļoti adekvātu cenu! Un SPA bija labākais kādā esam bijuši, arī ārzemes nevar salīdzināt, iekšā bija tik silts, arī ar bērniem noteikti var braukt, basens arī bija tiešām silts. IESAKAM PILNĪGI VISIEM.

Источник: facebook.com/sencusils/

Anna

Latvija

09.12.2020

Рекомендуем
Рекомендуем побывать в Senču sils. Очень классное, необычное, романтичное место. Спа-зона тоже понравилась.

Источник: facebook.com/sencusils/

Ance

Latvija

12.09.2020

Fantastiska vieta
Fantastiska vieta randiņam divatā uz saliņas! Iesakam noteikti uzkāpt uz mājiņas jumta pavērot zvaigznes un izmantot Spa zonu. Paldies par jauko uzņemšanu!

Источник: facebook.com/sencusils/

bottom of page